Krullslagers

Krullverkooppunten

Krullvarkens en/of losse onderdelen van het krullvarken worden door 4 grossiers uitgesneden en vanuit daar doorgeleverd naar de verkooppunten/slagers in Nederland.

 

Krullvarkensvlees onderscheidt zich door:

Natuurlijk gespierd en mooi droog varkensvlees, mede doordat de varkens hun natuurlijk gedrag kunnen uitoefenen in de wroetstal

Het intramusculair vet en het randje rugspek. Dit bevordert de smaak.

Langer houdbaar door weinig dripverlies

Dit is de basis voor smaakvoller, natuurlijk en eerlijk varkensvlees: KRULL

Krullslagers

Er zijn twee verschillende werkwijzen waarmee de Krullslager zich onderscheidt:

Type 1:

Deze Krullslagers verkopen uitsluitend Krullvarkensvlees, uitgezonderd de seizoensonderdelen als ze niet meer voorradig zijn. (o.a. spare ribs, varkenshaas, kophaas). De productie van o.a. vleeswaren, maaltijden, vlugklaar wordt gemaakt van Krullvarkensvlees.

Type 2:

Dit zijn slagers die werken met Krullvarkensvlees in de toonbank maar daarnaast ook werken met ander type varkensvlees gecombineerd in maaltijden, worstproducties, vleeswaren en of catering.

Krullslagers willen graag meewerken aan een veelbelovend voorbeeld van hoe de varkenshouderij zich kan ontwikkelen naar een duurzamere en ethisch verantwoorde toekomst. Hier willen de volgende slagers graag aan bijdragen.

Gelderland
Overijssel
Limburg
Zuid-Holland
Noord-Brabant
Noord-Holland
Friesland
Groningen
Utrecht
Zeeland
Drenthe
Flevoland

Keurslager Uit de Bosch – Dorpsstraat 20 – 8181 HR Heerde – https://uitdebosch.keurslager.nl/

Keurslager Horst – Brinklaan 7 – 8161 CW Epe – https://keurslagerhorst.nl/

Keurslager De Adelaar – Adelaarslaan 118 – 7331 GH Apeldoorn – https://deadelaar.keurslager.nl/

Slagerij Spaans – Ugchelseweg 225 – 7339 CH Ugchelen – https://slagerijspaans.nl/

Kwaliteitsslagerij van den Berg – Klaas Bosstraat 3 – 3882 AM Putten – https://www.mijn-slager.nl/

De Zaak vol Smaak Slagerij Pascal Gerritsen – Onder de Toren 2 – 6942 AM Didam – https://slagerijgerritsen.nl/

Internetslagerij.nl Laan van de Kreeft 191 – 7324 BX Apeldoorn – https://www.internetslagerij.nl/

Uw Slager Goossen – Haarstraat 143 – 7462 An Rijssen – https://www.slagerijgoossen.nl/

Gildeslager Van Ingen – Havenplein 3C – 8281 EV Genemuiden – https://www.slagerijvaningen.nl/

Uw Slager Bram Knol – Rijssensestraat 47 – 7642 CW Wierden – https://www.slagerijbramknol.nl/

Uw Slager Bennie Ekkel – Roggestraat 4A – 7683 AH Den Ham – https://bennieekkel.uw-slager.nl

Vleeshouwerij Saasveld – Drosteweg 10A – 7597 MG Saasveld –  https://www.vleeshouwerijsaasveld.nl/

Vleesboerderij Ammervelde- Elshofweg 2 – 8131 RS Wijhe – https://ammervelder-vlees.nl/

Keurslagerij Erik Pinckaers –  Kerkstraat 12a –   6245 CB  Eijsden – https://www.partyservice-pinckaers.nl/

Keurslagerij Vink -America – Steenweg 18 – 6131 BE  Sittard – https://vink.keurslager.nl/

De Zaak vol Smaak slagerij Theo Hoezen – Pastoor Vranckenlaan 5 – 5953CM  Reuver – https://www.slagerijhoezen.nl/

Kwaliteitsslagerij Claessen – Dorpsstraat 38 – 6438 JV Oirsbeek – https://www.kwaliteitsslagerij-claessen.nl/

Slagerij Franssen – Sint Pietersstraat 42 –  6211 JP Maastricht – https://www.slagerij-franssen.nl/

Kwaliteitsslagerij Marcks-Tholen – Houtstraat 14- Pey-Echt – https://www.slagerijmarcks.nl/

Slagerij Lenoir-Brouwers – Hoofdstraat 63 – 6281 BB  Mechelen – https://www.verseslager.nl/mechelen/lenoir-brouwers

Beej Benders Foodmarkt en restaurant – Mgr Nolensplein 54 – 5911 GG Venlo – https://www.beejbenders.nl/versmarkt/vlees

Keurslager Scholten –  Hoofdstraat 261 – 2171 BD Sassenheim – https://scholten.keurslager.nl/

Keurslager van Wijk –  Kennedeyplein 7 – 2421 EN Nieuwkoop – https://vanwijk.keurslager.nl/

Keurslager Bobeldijk – Westwijkplein 86 – 1187 LV Amstelveen – https://bobeldijk.keurslager.nl/

Keurslager Nozeman – Van het Hoffstraat 9 – 2313 SM – Leiden – https://nozeman.keurslager.nl/

Slagerij Bakker – Dorpsstraat 13 – 2361 Ak Warmond – https://www.slagerij-bakker.nl/

Keurslager Fa. Koot – Zeestraat 11 – 2211 XA Noordwijkerhout – https://kootnoordwijkerhout.keurslager.nl/

Keurslager De Mooy – Anjelierenstraat 39 – 2231 GT Rijnsburg – https://demooy.keurslager.nl/home/

Keurslager Timmers – Broekweg 2 – 2235 BJ Valkenburg – https://timmers.keurslager.nl/

Uw Slager Romijnders – Kalverstraat 9 – 5461 JL Veghel – https://romijnders.uw-slager.nl/

Slagerij van Roessel – Grotestraat 197 – 5141 JS Waalwijk – https://slagerijvanroessel.nl/

Keurslager René & Iris Roos – De Loop 39 – 5688 EW – Oirschot – https://roos.keurslager.nl/

Slagerij Ketelaars – Kerkstraat 10 – 5066 AS Moergestel – https://www.slagerijketelaars.nl/nl-nl

Keurslager van Hest – Tilburgseweg 81 – 5051 AB Goirle – https://vanhest.keurslager.nl/

Keurslager H. Halman – Spoorstraat 7b – 1781 JB Den Helder – https://halman.keurslager.nl/

Keurslager Bobeldijk – Westwijkplein 86 – 1187 LV Amstelveen – https://bobeldijk.keurslager.nl/

Slager Rob – Sloterweg 109 – 1171 CJ – Badhoevedorp – https://slagerijrob.nl/vlees/#bbq

Slagerij Heemskerk – Dorpsstraat 23 – 1421 AR Uithoorn – https://www.slagerijmarcelheemskerk.nl/

Keurslager Gerard van Bourgondiën –  Muiderbos 172 – 2134 SW Hoofddorp – https://vanbourgondien.keurslager.nl/

Slagerij Mood 4 – De Symfonie 53 – 2151 ME Nieuw-Vennep – https://webshop.mood4.nl/

Ragazzi Vlees – Ambacht 3 – 1511 JZ Oostzaan

Marcel’s verstheater – Grote Krocht 13 – 2042 LT Zandvoort – https://slagerijmarcels.nl/

Slagerij Dantuma – Noarder Stasjonstrjitte 41 – 9271 CJ De Westereen – https://slagerij-dantuma.nl/

Slagerij Jitta de Haan – Foarwei 14 – 9104 BX  Damwald

Kwaliteitsslagerij De Schrans – 8932 NH – Leeuwarden –https://www.slagerijdeschrans.nl/

Nog geen slagers in Groningen.

De Zaak vol Smaak Wim Kastelein – Winkelcentrum Galecop –  3437 PP Nieuwegein – https://www.slagerijwimkastelein.nl/

Keurslager van Kreuningen – plevierenlaan 31 – 3645 GN Vinkeveen – https://vankreuningen.keurslager.nl/

Keurslager Marc Biesbroeck – Frans van Waesberghestraat 5 – 4561 AB Hulst https://biesbroeck.keurslager.nl/

Keurslager Mol – Fazantenhof 6 – 4332 CG Middelburg – https://molmiddelburg.keurslager.nl/

Keurslager Henk Bating – Scharmbarg 119 – 9407 EC Assen –  https://bating.keurslager.nl/

Kwaliteitsvlees Borst – Kempenaar 150 – 8231 EG Lelystad – https://www.kwaliteitsvleesborst.nl/

De Zaak vol Smaak Slagerij Boshuizen – Torenstraat 22 – 3891 BZ Zeewolde – https://www.slagerijboshuizen.nl/

Hocras – Versterkerstraat 12 – 1322 AP – Almere